Kursy dla najmłodszych

Czy wiedzieliście, że właśnie przedszkolaki mają największe możliwości wykorzystania tych partii mózgu, które odpowiadają za naukę języka obcego?

I że możemy kształtować mózg naszych dzieci do 8 roku życia? Im więcej informacji mózg musi przetworzyć, tym więcej połączeń nerwowych wytwarza. A to z kolei wpływa na pamięć, umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia faktów!

Nasz kurs dla przedszkolaków

Ten kurs bazuje na naturalnym przyswajaniu języka przez dzieci w tym wieku – w ruchu, w ćwiczeniach manualnych, muzycznych oraz w zabawie.

W pełni wykorzystuję możliwości poznawcze moich najmłodszych słuchaczy, używając jedynie materiałów autentycznych: piosenki, czytanie książek, anglojęzyczne filmiki.

Komunikacja na zajęciach odbywa się w języku angielskim. Materiał wprowadzam w celu przełożenia na komunikację (nie, to nie pomyłka!).

Na przykład, jeśli przerabiam zakres słownictwa związany z jedzeniem, kładę nacisk na praktyczne użycie w restauracji, sklepie, czy określania swoich preferencji żywieniowych.

Z myślą o najmłodszych słuchaczach w ExpertEnglish wprowadziłam metodę Teddy Eddie – licencjonowaną metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, inspirowana obserwacją dzieci przedszkolnych.

Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej.